Старосамбірська

районна державна адміністрація

Засідання Національної асоціації адвокатів на Львівщині об’єднало правників з усієї України

22 вересня, у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка, розпочалось чергове засідання Національної асоціації адвокатів України. Захід об’єднав правозахисників з усіх областей України.

Із успішним стартом учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростилав Замлинський.

«Дуже приємно, що сьогодні Львівщина об’єднала  адвокатів з усіх куточків України. Живемо у непростий час і кожен з вас на своєму місці покликаний робити дуже важливі речі. Від вас залежать долі людей, ви озброєні правом, законом та словом. І дуже важливо, щоб всі ці знання, можливості та напрацювання ви передали наступним поколінням – учням та послідовникам. Адже від вас залежить наскільки правовою буде держава. І те, що сьогодні асоціація адвокатів України функціонує і те, що тут присутні дуже багато фахівців, говорить про демократію події, про те, що кожна особа має право бути захищеною, захищеною словом та законом», - зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник побажав правозахисникам плідних дискусій і напрацювань упродовж засідання.

Відтак в межах заходу правозахисники ознайомляться із підсумками діяльності Національної асоціації адвокатів України, розглянуть питання ведення Єдиного реєстрку адвокатів України, а також різноманітні випадки із адвокатської практики.

 

Довідково

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) – недержавна некомерційна професійна організація, яка обєднує всіх адвокатів України та утворена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

НААУ створена на засадах професійної належності для сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захисту прав і законних інтересів членів НААУ.

НААУ булла створена з’їздом адвокатів України, який є вищим органом адвокатського самоврядування, до складу якого входять делегати, що обираються конференціями адвокатів регіонів.

Завданнями НААУ є:

- представлення адвокатури України у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами, установа, організаціями незалежно від форми власності, громадськими обєднаннями та міжнародними організаціями, делегує представників до органів державної влади;

- захист професійних прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності;

- забезпечення високого професійного рівня адвокатів України, шляхом проведення заходів підвищення кваліфікації адвокатів;

- забезпечення доступу та відкритості інформації стосовно адвокатів України.