Старосамбірська

районна державна адміністрація

Обережно-шахраї

Наполегливо просимо всіх волонтерів та просто небайдужих до УНСО (Української Націоналістичної Самооборони) та 131 ОРБ ЗСУ (131 Окремого Розвідувального Батальйону Збройних Сил України) прийняти до уваги діяльність численних шахраїв, які невдало прикриваються славетним іменем УНСО в своїх корисливих цілях!
У Львові різноманітні кримінальні елементи та відступники перекривлюючи назву Організації на співзвучний манер (Українська Народна Самооборона / Солідарна Організація і т.п.) намагаються проводи збори коштів від небайдужих громадян нібито в підтримку Організації і батальйону, але насправді не мають жодного стосунку ні до проводу УНСО, ні до 131 ОРБ ЗСУ. Також проводиться збір коштів та інших ресурсів НЕІСНУЮЧИМ підрозділам УНСО (т.з. “Добровольчий Батальйон УНСО” з емблемою дивізії СС “Галичина” та двома німецькими МР40 на шевроні і інших).
Список шахраїв та шахрайських ресурсів:
http://una-unso.com/ - Юрій Долженко, Олександр Коваленко
https://u-n-s-o.io.ua/https://www.facebook.com/lviv.unso - голова” Ферцович Дмитро Михайлович та інші подільники.
На всіх шахраїв чекає покарання згідно з Законом України!
Якщо ви - небайдужа особа, яка прагне долучитися, просто допомогти або отримати додаткову інформацію, звертайтеся ВИКЛЮЧНО до офіційних представників та джерел Організації:
 
Сайт: unso.in.ua
Інформаційний центр: +38 068 686 52 74
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контакти регіональних осередків: http://unso.in.ua/uk/org/regionalni-oseredky
 
Голова УНА-УНСО Бобрович В. О.