Старосамбірська

районна державна адміністрація

Спостерігаємо першу хвилю біженців з «однокласників» та в «контакте»

Із вступом в дію заборони щодо «Яндекса», «Однокласників», «ВКонтакте» перед користувачами постає питання заміни. І вона є. Окрім  Facebook, Instagram,  чи Twitter в інтернеті є й українські соцмережі. Так інтернет-видання «Gazeta.ua» пропонує п’ять українських соціальних мереж. Детальніше тут та за посиланням: https://gazeta.ua/articles/mova-zavtra/_alternativa-vkontakte-5-ukrayinskih-socmerezh/772970

UkrOpen. Ця соцмережа не скопіювала сайти, які вже існують. Написана з нуля, запевняють розробники. Вбудована система пошуку новин. Дає змогу обговорювати події з іншими користувачами. На сайті дозволено реєструватися лише особам, старшим 13 років, повідомляє openukraine.com.ua.

"Українці". Одна з перших українських соцмереж. Заснована 2009 року. Розробники хотіли створити патріотичну соцмережу, яка б популяризувала українську мову. На сайті приблизно 20 тис. користувачів. "Українці" підтримують лише текст. Музики і відео немає.

Ц.укр. Сайт має кириличний домен. Назва означає "Це - Україна". Молода українська соцмережа. Створена під керівництвом Михайла Гриненка. Під час реєстрації можна одразу перенести всю свою інформацію з "ВКонтакте".

hurtom.com. Сайт для обміну матеріалами українською мовою. Є форум, де можна обговорювати фільми, книжки та комп'ютерні ігри.

ukrface.com.ua. Соцмережа, що об'єднує Facebook і "ВКонтакте". Містить особисту сторінку користувача, музику, фото, відео і загальний чат. UkrFace - єдина з соцмереж містить переклад інтерфейсу кримськотатарською мовою.