Старосамбірська

районна державна адміністрація

Пам"ятка для споживачів

Одним із основних  напрямків діяльності управління  захисту споживачів є забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» , Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення», наказів Держпродспоживслужби  України та наказів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області з метою захисту прав і законних інтересів громадян-споживачів.  

 

Діяльність управління захисту споживачів щодо розгляду звернень громадян,  системи їх обліку, проходження і зберігання здійснюється відповідно до законодавчих та нормативних актів.

                                    До уваги споживачів!

        Споживачі мають можливість отримати консультації та роз’яснення безпосередньо від фахівців управління захисту споживачів з понеділка по п’ятницю з 10.00 по 17.00год  (обідня перерва з 13.00 по 14.00 год) за адресою: м. Львів, пр.-т В. Чорновола, 59.

      Також,  консультацію можна отримати  в телефонному режимі (032) 231-76-93, 231-76-94, 231-70-90, 231-69-77) згідно режиму роботи управління.

      Крім цього, в управлінні захисту споживачів проводиться особистий прийом громадян–споживачів начальником управління, керівниками структурних підрозділів, відповідно до графіку, затвердженого наказом Головного   управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

 

     Письмові звернення (заяви, скарги тощо)  необхідно скеровувати на адресу    Головного   управління Держпродспоживслужби у Львівській області (79024, м. Львів, вул. Промислова, 9).