Старосамбірська

районна державна адміністрація

Департамент ПЕК запрошує кредитно-фінансові установи до співпраці у рамках Програми енергозбереження

Департамент ПЕК запрошує кредитно-фінансові установи до співпраці у рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини. Відповідну Програму на 2017-2020 роки розробили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та ухвалили на сесії Львівської обласної ради 27 грудня 2016 року.

Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Мельник.

"Програма передбачає відшкодування відсотків у розмірі 5-20% річних у національній валюті за кредитами, отриманими мешканцям області на впровадження енергозберігаюльних заходів та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії", - розповів директор департаменту.

За його словами, відшкодування відсотків здійснюється на підставі генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених в обласному бюджеті на фінансування заходів з енергозбереження, та кредитно-фінансовою установою.

Кредитно-фінансові установи можуть подавати пропозиції до 20 січня 2017 року у департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

Детальнішу інформацію за тел: 299-91-47.

Довідка:

Програма енергозбереження для населення Львівщини діє в області з 2006 року. Упродовж 2006-2012 років 10605 родин Львівщини скористались можливостями цієї програми щодо стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів та отримали кредити на загальну суму понад 86,3 млн грн. Сума відшкодування з обласного бюджету за 2006 - 2012 роки склала 9,6 млн грн.