Старосамбірська

районна державна адміністрація

Про «зарплату в конвертах» або переваги легальної роботи

Працівники органів Пенсійного фонду України постійно закликають до оформлення трудових відносин легально, щоб не дати українцям бути ошуканими. Отримати державні гарантії у сфері праці та соціального захисту можуть лише ті люди, які працюють офіційно і мають «білу» заробітну плату. Достойна пенсія, лікарняні, послуги Служби зайнятості, оплачувана відпустка – усе це недоступно для тих, хто отримує зарплату в конверті. Нижче наведено основні причин, чому не варто погоджуватись на роботу без належного оформлення трудових відносин.

1.      Гарантована виплата заробітної плати.

Якщо ви працюєте офіційно, то можете бути впевнені, що заробітна плата буде виплачена стовідсотково. При нелегальній зайнятості все залежить від добросовісності роботодавця. Якщо ваші трудові відносини оформлені офіційно, то невиплата заробітної плати є приводом звернення до суду, який ви майже гарантовано виграєте. Крім того, ви можете не боятися, що у будь-який момент вас можуть без попередження звільнити. Якщо ваші права порушать, ви маєте повне право скаржитись, і вас, безперечно, будуть слухати.  

Основні закони, які гарантують отримання офіційної винагороди за виконану роботу, це – Кодекс законів про працю та Закон України «Про оплату праці».

2.      Відпустка.

Якщо ви працюєте офіційно, то без найменших вагань можете вимагати у роботодавця щорічну оплачувану відпустку у розмірі не менше як 24 календарних дні. При цьому, згідно з Законом України «Про відпустки», існує ряд додаткових відпусток, таких, як: відпустка за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці, додаткова відпустка за ненормований робочий день та ін.

3.      Лікарняні.

Українці, які працюють нелегально, часто стикаються з проблемою лікарняних, їх просто не існує. В кращому випадку роботодавець відправить вас у відпустку за власний рахунок. Офіційні трудові відносини стануть гарантом того, що ви можете взяти лікарняний та отримати компенсацію за період його дії. Крім того, офіційне працевлаштування гарантує матеріальне забезпечення у разі настання нещасних випадків на виробництві.

4.      Пенсія.

Період вашої праці при належному оформленні трудових відносин зараховується до страхового стажу, а сплачений роботодавцем єдиний соціальний внесок забезпечує грошові виплати при досягненні пенсійного віку. Розмір пенсії пропорційно залежить від стажу та рівня офіційної заробітної плати. За цим треба ретельно стежити вже зараз, адже звернутися за призначенням пенсії при досягненні пенсійного віку громадяни мають можливість лише за наявності 15 років страхового стажу.

5.      Допомога з безробіття.

Якщо ви працювали офіційно і втратили роботу, то у вас ширший перелік послуг Служби зайнятості.  При цьому допомога з безробіття напряму залежить від суми отримуваної заробітної плати.

 

Інформацію про суми начисленої заробітної плати, сплаченого єдиного соціального внеску, зарахованого страхового стажу ви можете отримати зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України. З часом, скориставшись електронним цифровим підписом  можна буде роздрукувати виписку про свої доходи, а також отримати доступ до електронної пенсійної справи.

 

 Старосамбірське об’єднане управління Пенсійного фонду України.