Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Львові відбудеться фестиваль старожитніх автомобілів "Леополіс Гран-прі": участь уже підтвердили 150 екіпажів

Упродовж 3-5 червня Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів. До Львова з’їдуться автовласники, щоб показати історію своїх автомобілів та відбудуться перегони на знаменитій трасі "Львівський трикутник": траса в межах міста і пролягає по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийської, вул. Героїв Майдану.

 

Про це та інше йшлося на засіданні оргкомітету з питань підготовки та проведення  VI міжнародного автопробігу Люблін – Рава-Руська – Львів та VI міжнародного фестивалю старожитніх автомобілів "Леополіс Гран-прі", яке відбулося під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки у п'ятницю, 13 травня.

На засіданні зокрема обговорили питання  безперешкодного перетину Державного кордону України на території Львівської області, посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення автопробігу та фестивалю, зміну руху громадського транспорту м. Львова. Особливу увагу  під час засідання оргкомітету приділили питанню безпеки глядачів та учасників автопробігу і фестивалю.

До речі, у програмі фестивалю також представлені виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики. Для учасників та гостей фестивалю  відбудеться екскурсія центральною частиною міста Львова.

Цьогоріч у Міжнародному фестивалі автомобілів "Леополіс Гран Прі" візьмуть участь близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представлятимуть автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

Із програмою фестивалю можна ознайомитись тут