Старосамбірська

районна державна адміністрація

Усіх небайдужих закликають долучитися до загальнообласної толоки

Департамент екології та природних ресурсів закликає волонтерів та усіх небайдужих мешканців області взяти активну участь у проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою територій області. Зокрема 16 квітня долучитися до загальнообласної толоки, яка відбудеться у рамках відзначення Дня довкілля.

 

"Кожен має змогу стати корисним для суспільства і природи та організовувати невеличкі акції за місцем проживання, - зазначив в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. - Зокрема у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку влаштувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. А також розповісти дітям про необхідність підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах".

Зазначимо, що місячник озеленення, прибирання та благоустрою розпочали у середині березня та проводитимуть до 16 квітня. Також у цей день відбудеться загальнообласна толока.

Відтак у рамках акції на Львівщині вже провели ряд необхідних заходів, зокрема впорядкували парки, сквери, алеї, створили нові лісові насадження: висадили понад 154 тис дерев, понад 2 тис кущів, посадили нові квітники та газони. Також ліквідували багато стихійних сміттєзвалищ і розчистили джерела. Загалом участь у заходах взяло понад 22 тисячі мешканців області.